Spotkania w sieci

  • 15 lutego 2017
  • 0 Comment
  • 17 Views
  • 0 Like
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Śmiało można określić dwudziesty pierwszy wiek wiekiem samotności. Czasy, w których żyjemy, z pewnością nie zachęcają do nawiązywanie znajomości. Coraz mniej czasu mamy na rozwijanie naszego życia prywatnego, zajęci pogonią za pieniędzmi i dobrami materialnymi. Nic dziwnego, że strony, które oferują spotkania w sieci, przechodzą właśnie złote czasy swojej działalności. To bardzo kusząca perspektywa – możliwość poznania bratniej duszy bez konieczności opuszczania czterech ścian. możemy snuć frywolne gadki i flirty, siedząc przed ekranem komputera w starych dresach i kapciach. Sieć zapewnia nam swego rodzaju anonimowość, co jest bardzo przydatne dla ludzi nieśmiałych i niepewnych swojego wyglądu.
Problem czasem pojawia się przy przenoszeniu znajomości na realny grunt – wtedy wszystkie te zatajone drobiazgi i kłamstewka szybko wychodzą na jaw.
Okazuje się, że internetowe znajomości bywają niebezpieczne. Sieć roi się od wszelkiego rodzaju oszustów, chętnych na wyłudzenie od naiwnych sporych kwot pieniędzy.

Inne nasze artykuły tematyczny:

About the author